У той час як ми запускаємо ракети в космос, людство робить знімки віддалених планет і активно вивчає всесвіт, але варто пам'ятати, що людство вивчає зірки і замислюється над їх походженням вже тисячі років.

Археологічні розкопки в мексиканській вулкані знайшли свідчення давнього уявлення людей про космос. Група археологів вважає, що вони знайшли стародавню карту Всесвіту, як її розуміли ацтеки.

Тільки після того як "tetzacualco"(кам'яне притулок) було розкопано повністю, археологи з Національного інституту антропології та історії (INAH) представили звіт, припустивши, що в роки розквіту споруда виглядала велично.

Популярні новини зараз
Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Мобіків кинули просто неба у лісі: хочуть, щоб вони померли Путін може завдати ракетних ударів по Польщі В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина
Показати ще

Як виявилося, камені, що становлять різні навігаційні точки Всесвіту на цій карті, були поміщені в невеликій відокремлений басейн стоячої води, яка повинна була проектувати зображення неба на стелю, примушуючи думати, ніби камені плавають в просторі.

Швидше за все, це характерно для міфології ацтеків про створення світу. Їх уявлення про молодий Всесвіту включають концепцію невеликих "кишень простору", які плавають незалежно один від одного у водах великих Всесвіту.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що історики знайшли зв'язок між майя і прибульцями.