Америці та Європі група ясновидящих напророкували невтішне майбутнє і найстрашніше, за словами віщунів, станеться вже у квітні 2018.

Про це пише "Хроніка. Інфо".

Всі передбачення, як правило, збуваються, але не повністю (приблизно на 50-60%). Так, місяць почнеться з терористичного акту: скоріше за все в Парижі відбудуться великі вибухи, можливо біля Ейфелевої вежі.

Потім трапиться землетрус в урбанізованому центрі однієї країни, яку, на жаль, не назвали, але відзначили, що вона відноситься до західного світу.

Популярні новини зараз

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Останки рідного чоловіка Лободи були знайдені через 80 років: "У нас був шок"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

На Середньому Заході трапиться кілька страхітливих торнадо, які торкнуться штати Джорджія, Індіана, Атланта і Огайо.

В якомусь пляжному місті, можливо, в Греції, відбудеться мітинг, на якому буде стрілянина. Переважно смагляві люди тікатимуть в паніці, рятуючи свої життя.

І остання подія теж пов'язано з вибухом, проте де саме воно відбудеться - невідомо. Екстрасенси побачили лише через багато контейнерів і купольні конструкції. На місці трагедії буде багато військових.

Нагадаємо, українцям розповіли, коли у квітні відбудуться магнітні бурі та як від них захистити вразливий організм.

Дивіться сюжет про апокаліпсис та що чекає людство у найближчлму майбутньому. Загублений світ

Як повідомляв портал "Знай.ua", наступний рік, за висновками деяких вчених, може стати останнім для людства на нашій планеті. Апокаліпсис може застати нас уже 2019 році. Про це заявляють дослідники, які досліджують космічні тіла. Так, одне з них, а саме гігантський астероїд, може упасти на Землю.

Про судний день говорять вже давно і вчені висунули кілька теорій, як це може бути, деякі з них досить переконливі і реальні. Вчені спрогнозували нову загрозу для планети. У кінці березня до Землі наблизився астероїд величезних розмірів, який потенційно небезпечний для нашої планети. Відомо, що розміри небесного тіла вражають, оскільки астероїд 2018FB розміром з величезний стадіон.