Опубліковано вражаючий знімок, на якому можна побачити Галапагоські острови. Знімок зробив астронавт NASA Ріки Арнольд. На даний момент Ріки знаходиться на борту Міжнародної космічної станції.

Про це повідомляють міжнародні ЗМІ. "Чарівні острови Еквадору - Галапагос", - уточнив Арнольд у підписі до світлини.

На фотографії можна побачити хмари над Галапагосскімі островами і відображення сонячного світла у воді біля узбережжя Еквадору. Знімок був зроблений 13 квітня на висоті 350 кілометрів від поверхні Землі. У цей момент МКС пролітала над Тихим океаном.

Що відбувається на борту МКС: відео

Популярні новини зараз

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Нагадаємо, що Галапагоські острови славляться великою кількістю видів місцевої фауни. Колись тут проводив свої дослідження Чарльз Дарвін. Факти, отримані в цьому місці, послужили для вченого першим поштовхом до створення еволюційної теорії походження видів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" на супутникових знімках Антарктиди уфологи виявили щось, що нагадує базу прибульців. А саме - дивне джерело світла на південно-східному узбережжі крижаного материка.

Це може бути або дуже потужний прожектор, або природна поверхня, що добре відбиває світло.Так чи інакше, промені, що випускаються цим дивним об'єктом, висвітлюють величезну площу на поверхні. Знаходиться це місце далеко від полярних баз людей.