Компанія NASA шукає нового члена в свою команду, а тому виставила дуже незвичайну вакансію, офіційна назва якої "офіцер планетарного захисту".

Посада передбачає захист планет від біологічного матеріалу Землі і, власне, нашу планету не завадило б захищати від мікроорганізмів інших цивілізацій. Про це повідомляється на офіційному сайті NASA.

За рік на такій роботі можна отримувати до 187 000 доларів, а за це від працівника хочуть як мінімум річний досвід роботи на високій посаді в державній установі, ідеальне знання всіх тонкощів планетарного захисту, інженерно-технічний досвід і готовність до дуже частих роз'їздів. До всього іншого ідеальний кандидат повинен бути надзвичайним дипломатом, який зможе прийняти вигідне для всіх рішення після багатогодинної дискусії, в якій брало участь безліч людей.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що NASA винайшла унікальний симулятор для прогулянок по Марсу.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще