Нещодавно досліджено генетичний матеріал, який ряд любителів надприродного класифікували як залишки Єті, насправді належить ведмедям.

У 2014 році дослідники розшифрували ДНК з волосся, яке приписували сніговим людям та іншим таємничим вигаданим істотам. Послідовність ДНК, одержана з двох зразків, нагадувала зразки геномів білого ведмедя, але збіг не було ідеальним. Невже бігфути насправді існують?

Щоб розставити паранормальні здогадки по своїх місцях у відділі фентезі за справу взялася команда Шарлотти Линквист в Університеті Буффало, Нью-Йорк. Дослідники вивчили волосся та інші матеріали від гімалайських ведмедів і від нібито снігової людини.

Вчені з'ясували, що ні білими ведмедями, ні єті тут навіть не пахне. Вісім з дев'яти зразків снігових людей відповідали гималайскому бурому ведмедю (Ursus arctos isabellinus). Дев'ятий зразок був з Canis lupus familiaris - домашньої собаки.

Популярні новини зараз

У Києві дівчину захопили в заручниці у власній квартирі - копи примчали за секунди

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Тепер вчені зможуть продовжити свою роботу над з'ясуванням еволюційних взаємин підвидів бурого ведмедя і не боятися зустріти страшну снігової людини під час експедиційного виїзду.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що таємниця снігової людини відкрилася вченим.