Телепортація, про яку так багато розповідали письменники-фантасти, потроху стає реальністю.

Це доводять останні досягнення китайських учених, які здійснили квантову телепортацію між космосом і Землею на відстань більше 1,2 тисячі кілометрів, передає журнал Science.

Під час експерименту науковці продемонстрували порушення нерівностей Белла (і, як наслідок, принципу локальності). Ефективність передачі інформації новим методом на 17 порядків перевищує показники поширених комерційних оптико-волоконних кабелів.

За даними журналу, квантова телепортація здійснювалася за допомогою пари супутників і трьох наземних станцій, відстань між якими варіюється в межах 500-2000 кілометрів. Між двома з таких наземних станцій відстань склала рекордні 1,2 тисячі кілометрів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", вчені дослідили вплив телепортації на мозок людини і зробили несподівані висновки.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще