Дослідник із США Даррел Міклос використовував карти знаменитого американського астронавта Гордона Купера, які допомогли йому виявити щось затонуле в Бермудському трикутнику.

За словами «мисливця за кораблекрахами», знахідка за зовнішнім виглядом нагадує загадковий корабель прибульців з бічними виступами величиною приблизно 500 метрів. Міклос займався дослідженням дна біля Багамських островів, наткнувшись на масивний об'єкт, нижча частина якого розташовувалася на 100-метровій глибині.

Фахівець зауважив дивні утворення під потенційним міжзоряним судном, а на самому об'єкті перебували корали, чия товщина говорить про те, що «корабель прибульців» міг пролежати там тисячі років. Зауважимо, дослідженням Бермудського трикутника в даний момент займаються багато тисяч спеціалістів, а деякі з них досягли помітних успіхів.

Так, вчені з нью-йоркського Міського технологічного коледжу розгадали загадку світіння морських черв'яків, що мешкають в межах «пекельного трикутника». Як з'ясувалося, в світінні істот «винна» генетична структура живих створінь, а не "таємничі сили", що панують в регіоні.

Популярні новини зараз

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що нова знахідка в Бермудському трикутнику сколихнула світ. Експерт і шукач підводних скарбів Даррел Міклос заявив, що знайшов у Бермудському трикутнику невідоме судно. Спеціаліст шукав затонулі кораблі по карті астронавта NASA Гордона Купера. Він її склав ще в 1960 році, орієнтуючись на магнітні аномалії в Карибському морі.

"Ми працювали на Багамах в районі затонулих кораблів, пов'язаних з англійським капітаном Френсісом Дрейком. Але те, що я побачив, шокувало. Освіта, яка стирчала, було найбільшим з того, що я бачив у природі. Для залишків після корабельної катастрофи він був занадто великим. Є крутий обрив. І з нього стирчать 15 об'єктів, схожі на корабельні гармати. Але вони занадто великі. Розташовані групами по п'ять штук у трьох різних місцях. Це не схоже на природне утворення або результат діяльності людини", – розповідає Міклос.

Нагадаємо, дослідники стверджують, що змогли з'ясувати секрет зникнення кораблів в Бермудському трикутнику.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що корабель-привид злякав навіть бувалих спецназівців.

Також "Знай.uа" писав, що корабель-привид з Бермудського трикутника до остраху налякав моряків.