У мережі з'явилося відео рідкісного параду планет, який в Україні можна було спостерігати на світанку 13 листопада.

Кадри були опубліковані відео-хостингу YouTube.

Рекомендуємо подивитися це рідкісне видовище:

Яскраві точки - Венера і Юпітер з'явилися в небі і були зняті на камеру.

Популярні новини зараз
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди В Україні хочуть змінити роботу ТЦК: омбудсмен виступив з важливою заявою Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Показати ще

Нагадаємо, вранці 17 листопада можна буде спостерігати приєднання до Венери та Юпітера Місяця, які разом утворюють трикутник.

Раніше вчені повідомили, що за Сатурном знаходиться невидима чорна діра. Вдалося виявити з-за різкої зміни траєкторії і подальшого зникнення небесних тіл біля Сатурна. Варто зазначити, що нашій планеті це явище не загрожує, проте чорні діри мають схильність до збільшення розмірів, тому бути впевненим у безпеці не можна.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що була названа найдавніша порода собак.