Відеокамера на борту Міжнародної космічної станції зняла непізнаний літаючий об'єкт, який наблизився до неї та миттєво зник.

Відповідний ролик опублікували на відеохостингу youtube.

По формі НЛО дуже схожий на величезний диск. На оприлюднених кадрах він проглядається досить чітко.

Після перегляду запису деякі експерти припустили, що це всього лише оптичний обман, спричинений відображенням сонячного світла від обшивки МКС. Уфологи ж впевнені, що камера зафільмувала саме корабель прибульців.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на дні кратера Хулані, розташованому на карликовій Церері, вчені розгледіли уламки НЛО.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити Пенсіонерам підвищать виплати залежно від віку: кому і скільки додадуть
Показати ще