Це відкриття було зроблено групою дослідників з інституту Макса Планка і Університету Тюбінгена. Вчені змогли відновити геном стародавніх єгиптян.

Для цієї роботи брали зразки тканин єгипетських мумій, вік яких перевищував три з половиною тисячі років. Виявилося, що фараони були зовсім не такими, як багато хто собі уявляли. Зокрема, вони не були вихідцями з Африканського континенту.

Стародавні єгиптяни прийшли на цю територію переважно з Кавказу, а також з меж сучасного Ізраїлю і Лівану. З точки зору національності, вони були тюрками, і представляли Південну Європу, але ніяк не Африку.

Більш того, протягом багатьох сотень років геном єгиптян практично не змінювався, оскільки іноземним завойовникам не вдавалося оволодіти цієї стародавньою країною.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще

Фараон Тутанхамон, згідно з даними дослідження, виявився чистим європейцем, зовні мало чим відрізнявся від сучасних французів чи іспанців.

Сучасні єгиптяни характеризуються абсолютно іншою структурою ДНК. Виходить, що предки у древніх єгиптян і європейців були одні. В давні часи вони мігрували з Кавказу, діставшись до самого Єгипту. Спорідненість сучасного населення Єгипту з фараонами, таким чином, не просто сумнівна – її вже можна вважати спростованою.

Детальніше про єгипетських мумій: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" українцям більше не вдасться дешево відпочити ні в Туреччині, ні в Єгипті. Причиною тому - очікуваний наплив туристів з РФ в цьому році.

Ціни можуть зрости на двадцять відсотків і більше. Адже тільки в одну Туреччину в цьому курортному сезлоне прибуде близько п'яти мільйонів росіян. З Єгиптом, втім, справа не настільки похмура - заборону на поїздки своїх громадян в цю країну уряд Росії зніме не раніше осені. Відповідно, в українців є шанс придбати недорогі путівки в Єгипет, поки ще є така можливість.