"Нацистський дзвін" - це програма нацистів з дослідження планет Сонячної системи, в рамках якої був створений для цих цілей справжній космічний корабель. Принаймні, так заявляють конспірологи, впевнені, що під час Другої Світової війни такі польоти здійснювалися на Місяць.

Згідно з непідтвердженими даними проектом "Die Glocke" керував генерал Ганс Каммлер, під початком якого була розроблена "ФАУ-2" - перша балістична ракета дальнього радіусу. Примітно, що про космічному апараті у формі дзвони зняли кінострічку, де говорилося про те, що його розміри досягали 3 м, а зроблений він був із легкого сплаву міді.

"Нацистський дзвін" спочатку розроблявся як зброя, з допомогою якого нацисти планували отримати панування в повітрі під час Другої Світової війни. Однак незабаром програма набула більш масштабні розмахи і, за словами очевидців, космоліт міг залишати атмосферу Землі і спрямовуватися у відкритий космос. Заправлявся він таємничим червоним речовиною, імовірно ртуттю.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

Українець поїхав на заробітки у Польщу і "випадково" спустив 800 тисяч на "нічних метеликів": "Дівчата щось підсипали"

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Після краху Третього Рейху розробки були імовірно вивезені в США. Конспірологи впевнені, що знамените крах НЛО під Розуэллом є не що інше, як випробування "нацистського дзвони".

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що наскельні малюнки інопланетян шокували NASA.