Університети прогнулися під епоху нейромережі

поділитись
Навчання зміниться для всіх

Школа комп'ютерних наук при Університеті Карнегі Меллон пропонує першу в світі ступінь бакалавра в області штучного інтелекту.

Починаючи з осені 2018 року розташована в Піттсбурзі (штат Пенсільванія, США) Школа комп'ютерних наук Університету Карнегі Меллон (Carnegie Mellon University, CMU) запропонує студентам ступінь бакалавра в області штучного інтелекту. Така програма вводиться вперше, пише TNW.

Багато експертів відзначають брак кваліфікованих кадрів, які могли б заповнити всі вакансії, запропоновані технологічними компаніями у сфері штучного інтелекту. Університетський курс має це виправити, збільшивши кількість фахівців по всьому світу.

Як розповів директор нової програми, професор робототехніки та інформатики Рід Сіммонс (Brian Simmons), це допоможе студентам якісно підготуватися до аспірантури в області штучного інтелекту і суміжних дисциплін, таких, як машинне навчання, робототехніка і мовні технології. На курсі буде приділятися особливу увагу вивченню математики, статистики та інформатики, тобто все те, що стосується ШІ, включаючи символічними і імовірнісними міркуваннями, пошуком і плануванням, графічними моделями, робототехнікою, комп'ютерним зором, мовою розуміння та взаємодії між людиною і ІІ.

У програму щорічно буде прийматися лише 30-35 студентів, а навчання триватиме чотири роки.

Нагадаємо, що смартфони від китайської компанії Xiaomi найближчим часом зможуть позмагатися з пропозиціями від інших компаній за якістю зйомки. Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь повідомив, що корпорація бере курс на поліпшення камер в своїх телефонах.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в 2018 році Apple, за чутками, представить три моделі iPhone, одна з яких буде недорогий. Аналітик компанії Rosenblatt Джун Жанг повідомив, які кольори корпусу будуть в цій моделі.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Дивний об'єкт в небі змусив спостерігачів засумніватися у власному зорі і висувати припущення про НЛО
0
0
23:05 20.05.2018
Російські вчені назвали точну дату, коли настане новий Льодовиковий період на планеті
0
0
20:59 20.05.2018
Надмірне вживання такої їжі може викликати сонливість
0
0
20:05 20.05.2018
Дослідники створили докладні карти з областями, в яких народжуються схожі на Сонце зірки
0
0
19:38 20.05.2018
Супертелескоп, запущений близько місяця тому, передав на Землю свій перший знімок
0
0
18:44 20.05.2018