Компанія Reptile Collective, що займається розведенням змій, оприлюднила відео народження удавів-немовлят і підірвала мережу.

Більшість користувачів були впевнені, що змії відкладають яйця.

Always cool to witness live birth. * Jukin Media Verified * Find this video and others like it by visiting https://www.jukinmedia.com/licensing/view/968627 For licensing / permission to use, please email licensing(at)jukinmedia(dot)com.

Posted by Reptile Collective on Friday, 25 August 2017

Відзначимо, що змії бувають яйцекладні, яйцеживородні та живородні. Піщаний удав, народження якого показано на відео, це яйцеживородна змія. Самиця народжує від 1 до 20 дитинчат.

Популярні новини зараз

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Відео вже стало вірусним: воно зібрало більше 21 тис коментарів та майже 76 тисяч поширень.

Більшість коментарів висловлюють величезний подив. "Чекайте, невже я ненормальна, бо думала, що всі змії відкладають яйця?", - запитує одна з користувачок. "Так удави тепер ссавці? Всі уроки біології мене підвели", - додає інший коментатор.

Через кілька днів компанія показала усіх дитинчат. "Дякуємо всім за інтерес. Піщані удави - це дивовижні тварини, які залишаються маленькими і, як правило, дуже стримані та толерантні до нас людей", - заявили у Reptile Collective.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у Бразилії господар одного з приватних будинків став свідком незвичайної сутички диких тварин. Змія, яка заповзла на подвір'я, напала на дикобраза, від чого останній "нагородив" плазуна безліччю отруйних голок.