Якщо раніше вважали, що схильність до навчання закладена у генах, то тепер наука пішла далеко вперед і вчені вигадали пристрій, що підвищить здатність мозку до навчання.

Про це пише Daily Mail.

Спеціалісти канадської лабораторії HRL Laboratories створили електричний стимулятор мозку. Цей проект неабияк зацікавив Міністерство оборони США, управління перспективних досліджень навіть профінансувало дану розробку.

Новий пристрій діє за принципом пропускання току через електроли, які прикріплюються до голови. Система не потребує жодного хірургічного втручання.

Популярні новини зараз

Суд вирішив долю Джонні Деппа і Ембер Херд: несподіваний фінал для "Джека Горобця"

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Оля Цибульська показала, як пробилася в шоу-бізнес "через ліжко"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Показати ще

Електричний струм діє на префронтальну кору великих півкуль мозку. Ця ділянка відповідає за пам'ять , увагу та прийняття рішень.

Новинку вже протестували на приматах. Макаки повинні були визначити місце знаходження їжі за допомогою візуальних міток.

За два десятки спроб мавпи все ж навчилися визначати зв'язок між мітками та знахідкою. За допомогою стимулятора примати впорались вдвічі скоріше, вже з 12 спроби вони запам’ятовували, що потрібно робити.

Винахідники сподіваються, що цей винахід буде корисним для людей і, можливо, знайде широке застосування у військовій галузі.


Дивіться про таємниці мозку

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вчені розповіли, які загадкові речі відбуваються з людиною, коли вона спить. Та які таємниці приховують наші сни.