У найближчому майбутньому в світі може початися нова масова епідемія, яка пошириться на більшість країн. Такий страшний прогноз дають світові провідні вчені з Єльського університету США. Повідомляє Politeka.

Так дослідники вважають, нова напасть не буде пов'язана з вірусами або мікробами: мова йде про епідемію ожиріння.

Вчені нагадують, що цей стан вкрай небезпечний, так як йому супроводжують різні захворювання такі, як підвищений тиск, цукровий діабет, проблеми з серцем і судинами. Всі ці хвороби можуть значно скоротити життя людині.

Вчені також попереджають, що зростання кількості людей з надмірною вагою спричинить за собою стрибок захворюваності на гіпертонію та інші хвороби серцево-судинної системи.

Експерти вважають, що нова епідемія торкнеться в першу чергу Китай та інші країни, що швидко розвиваються.

У зв'язку з цим вчені закликають медиків і самих людей звернути увагу на цю проблему. Експерти вважають, що людям потрібно задуматися про зміну свого раціону харчування і способу життя, якщо вони хочуть довгі роки залишатися красивими і здоровими.

До цього ми попереджали про те, що світу загрожує нова катастрофа. За словами вчених, кількість прісної води на планеті стрімко скорочується, що матиме катастрофічні наслідки для людей в недалекому майбутньому.

Прісна вода — та, яка необхідна для пиття, вирощування їжі, виробництва енергії та практично всього іншого.

Її запаси стрімко скорочуються. А багато жителів Землі мають проблеми з доступом до неї.

Мова йде про те, що з 7,6 мільярдів людей на планеті, більше двох мільярдів відчувають нестачу чистої води або не мають до неї доступу.

Таку інформацію опублікували ООН у своєму звіті. Крім іншого, там повідомляється, що деякі плани організації неможливо втілити.

Наприклад, до 2030 року планувалося забезпечити все населення планети чистою водою і прийнятним рівнем санітарії, однак ці очікування не справдилися.

Нагадаємо, дослідники переконані, що в майбутньому людство буде страждати від нових недуг, але вони будуть пов'язані не тільки з розвитком технічного прогресу.

Як повідомляв портал "Знай.uа", за 2018 рік в Україні вже третій чоловік помирає від дифтерії.

Також "Знай.uа" писав, вчені створили альтернативу антибіотикам це виявилися препарати на основі вірусів. Такі ліки дозволять знищити інфекцію, зберігши мікрофлору кишечника.