Останнім часом нам все частіше доводиться чути про дивовижні знахідки на Марсі. Деякий предмети нагадують вченим останки кісток, а аналіз марсіанського ґрунту говорить про те, що колись на планеті могло буйствувати життя. Дослідники висувають різні версії, щодо того, що погубило жителів Марса. Як повідомляє видання NovostiUA, такою причиною цілком могло стати зайве тепло центральної зірки в нашій системі.

Багато вчених упевнені в тому, що раніше Марс нагадував нашу планету, оскільки на ньому раніше існували інші живі організми. Тепер Марс став величезною червоною пустелею з ярами й пагорбами. Учені багато років намагалися з'ясувати причини знищення життя на сусідній планеті. За їх словами, тепло, що випромінює Сонце, негативно вплинуло на хід життя на Марсі, в результаті чого досить швидко висохли всі водойми, а після вимерли всі живі організми.

На сьогоднішній день немає остаточної відповіді на питання, чому активність Сонця не піддала тій самій долі жителів Землі. Частина дослідників схиляється до думки, що наша атмосфера була більш щільною, ніж атмосфера Марса в минулому.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав скільки часу людина зможе протриматись на Венері

Популярні новини зараз
Юрій Великий з "Кварталу 95" зняв чергову пародію на Путіна та Лукашенко: "Арестович не картошка" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще