Повідомляється, що випробування революційного двигуна пройшли успішно. Європейським вченим вдалося розробити перший в світі двигун, який буде працювати від повітря.

Експерти впевнені, що нові двигуни значно полегшать використання низькоорбітальних супутників. Вони відзначили, на супутниках використовуються іонні двигуни, які працюють на ксенон. А як тільки у супутника закінчується запас робочого тіла, він перестає функціонувати і згорає в атмосфері вже через 5 років.

Однак нові двигуни, робочим тілом яких є повітря, теоретично здатні прослужити безмежно довго, якщо не відбудеться непередбачені поломки. Крім того, що двигун здатний працювати тривалий час, його також можна вимикати і запускати заново, що значно спрощує необхідність проведення періодичних ремонтних робіт і технічного обслуговування супутника.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

На 22-му році життя загинула зірка "Гри престолів", цілий рік бився з хворобою

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що фізик Стівен Хокінг заявив, що люди можуть повністю зникнути до 2600 році. Відзначається, що вчений не бачить позитивного сценарію розвитку життя на Землі.

Експерт передбачив смерть людства, виступаючи на саміті Tencent WE в Пекіні. Він заявив, що збільшення кількості населення та постійне збільшення споживаної енергії призведуть до того, що Земля стане "палаючим вогненним кулею".