Американські вчені намацали розгадку відсутності сигналів від позаземних цивілізацій. І ні, справа не в тому, що вони не існують.

На думку фахівців із Колорадського університету, явище може бути пов'язане з тим, що в Сонячній системі зустрічається велика кількість небесних тіл із великими океанами, прихованими під товщею льоду. І саме ця вічна мерзлота і не дає товариським інопланетянам доставити повідомлення на Землю.

Такий висновок вчені озвучили на 49-й щорічній зустрічі Відділення планетології Американського астрономічного товариства.

Одна з таких "крижаних" планет - супутник Юпітера, Європа. За словами експертів, вода забезпечує достатню кількість тепла і мінеральних речовин, щоб провокувати радіоактивний розпад, геологічні процеси і виникнення гідротермальних джерел.

Всі ці умови досить сприятливі для розвитку життя. Можливо, навіть більш сприятливі, ніж на поверхні Блакитної планети. Адже людство практично нічим не захищене від космічного випромінювання. А от інопланетяни під кіркою льоду захищені.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Показати ще

Дивіться ролик про інопланетян

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", інопланетяни повідомили людству дату вторгнення.