Вчені виявили страшну загрозу для людства і ця небезпека не чатує у космосі, а знаходить зовсім поруч з нами. Як виявилось вулкани можуть бути більше небезпечними, ніж про це говорили раніше.

Про це повідомляє Independent.

Нові дослідження показують, що вулканічний апокаліпсис став більш реальним.

Раніше вважалося, що супервиверження, які здатні знищити цивілізацію відбуваються кожні 45 - 714 000 років. Втім нові дослідження довели, що цей інтервал значно вужче - від 5200 до 48 тисяч років. А найбільш вірогідним інтервалом вони назвали 17 тисяч років.

Популярні новини зараз
Українцям надсилають завищені платіжки за газ: у "Нафтогазі" пояснили, що відбувається Вже з 1 грудня почнуться серйозні перевірки: хто першим потрапить під приціл Зробити це потрібно до 1 грудня: одержувачів субсидії та пільг попередили про обов'язкову процедуру Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Останнє катастрофічне супервиверження сталося 20- 30 тисяч років тому. Тому є сенс говорити про їх циклічність. Хоча природа досить непередбачувана та не працює, як годинник.

Нагадаємо, згідно з результатами нового дослідження, проведеного Національним центром атмосферних досліджень, великі виверження вулканів у майбутньому можуть вплинути на глобальну температуру, і навіть опади через зміни клімату.

Дивіться виверження вулкана на острові Балі

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", дослідники розповіли, чому ми досі не використовуємо вулкани для спалювання сміття.

Людству загрожують одразу три супервулкани, виверження яких спричинити глобальну катастрофу та призведе до страшних наслідків.