Група вчених з університету Дрекселя у США виявила, що з двохтисячних років під льодами Антарктиди фіксують постійну сейсмічну активність, а вона з шаленою швидкістю збільшується. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, в 2009 році вчені виявили, що в океані почалася сейсмічна активність, яка за своєю потужністю втричі більше, ніж в інший час. Антарктида може піти під воду через такий землетрус. Аномальну активність плит під землею фіксують за допомогою спеціального обладнання GAMSEIS.

Вчені зробили висновок, що поштовхи подібного роду можуть бути пересторогою перед дуже серйозним землетрусом магнітудою до п'яти балів. Дослідники вважають, що лихо такого роду може просто відправити Антарктиду під воду, наслідки такого жахливого землетрусу поки що невідомі. Можливо, що частина материка залишиться і відправиться по океану у вільне плавання.

Нагадаємо, уфолог знайшов Атлантиду на Місяці в кратері Райнер. Фотографії розміщено на офіційному сайті уфологів.

Популярні новини зараз

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay показала себе маленьку на руках у батька-красеня: "Навчив боротися"

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

Скотт Уорінг навів неспростовні докази існування міста на природному супутнику Землі. Для цього уфолог розмістив знімок кратера, що нагадує Атлантиду.

У центрі знаходиться куля, що світиться, в якій є чорні тунелі. За підрахунками, розмір тунелів становить не менше 2 кілометрів.

Також, вчений нагадав про історію Атлантиди. По центру міфічного острова-держави розташовано величезний діамант, що дає енергію для всіх жителів Атлантиди. Скотт Уорінг вважає, що Атлантида ніколи не опинялася під водою, а здійснила переліт на іншу планету.

Крім того, вже до 2100 року в результаті наслідків глобального потепління затопить більшість великих американських міст, розташованих на узбережжях.

Зазначається, що дослідники провели математичну симуляцію, завдяки якій відомо подробиці і масштаби глобальної катастрофи.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", стихія змила популярний курорт.