Міжнародна група вчених під керівництвом Марка Катберта провели дослідження територій Східної Африки та виявили раніше невідомі факти про міграцію первісних людей.

Про це повідомляє сайт naked-science.

Результати дослідження науковці опублікували у журналі Nature Communications.

Зазаначається, що перші мігранти роду Homo покинули межі континенту близько двох мільйонів років назад.

Причиною зміни місця проживання вчені вважають пошук постійних джерел питної води.

Популярні новини зараз
Скільки мінімально треба набрати балів, щоб скласти НМТ-26 Теплий одяг ховати не варто: у квітні повернуться холоди та сніг Опалювальний сезон завершиться не дивлячись на погоду: українців закликали готуватися ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає
Показати ще

Клімат Африки у той час сильно відрізнявся від сучасного, проте і в ті далекі часи питання водних ресурсів на континенті було досить гострим.

У період засухи древні люди переміщалися до джерел, де питна вода не висихала у період мусонів.

Представники роду Homo шукали підземні джерела, які давали необхідні ресурси, проте впродовж тисяч років і вони висихали.

Саме цей аспект вчені вважають причиною розселення первісних людей та появою різних рас.

Як повідомляв портал "Знай.ua", археологи виявили найдавнішу окультурену рослину.