Між зірками виникне тертя і в кінцевому підсумку Світило повністю поглине планету. Вчені вважають, що Земля сповільниться і впаде у центр Сонця. Станеться це приблизно через 5 мільярдів років.

Група американських вчених склала модель поведінки Сонця через 5 мільярдів років. Відомо, що до цього моменту Світило повністю охолоне. Спочатку воно перетвориться в гелій. Пізніше почне зростати сила тяжіння, і Земля почне наближатися до Сонця.

Між зірками виникне тертя і в кінцевому підсумку Світило повністю поглине планету. Через 2 мільярди років головне джерело світла і тепла стане набагато яскравіше, але холодніше. Пізніше воно і зовсім перетвориться на червоного гіганта, а потім в білу карликову зірку. Цього моменту людство вже не застане, так як Земля опиниться всередині Сонця.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", над Росією зійшло відразу три сонця. Жителі Петербурга в Російській Федерації стали свідками одного з найбільш рідкісних оптичних явищ в небі – гало. Як пишуть місцеві ЗМІ, сонце виявилося обрамленим світловим кільцем. На кордонах цього кільця світилися два відображення. Таким чином, здавалося, що на небі три сонця.

Популярні новини зараз
Як подавати заявку на субсидію з грудня: українцям пояснили нові правила Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком
Показати ще