Між зірками виникне тертя і в кінцевому підсумку Світило повністю поглине планету. Вчені вважають, що Земля сповільниться і впаде у центр Сонця. Станеться це приблизно через 5 мільярдів років.

Група американських вчених склала модель поведінки Сонця через 5 мільярдів років. Відомо, що до цього моменту Світило повністю охолоне. Спочатку воно перетвориться в гелій. Пізніше почне зростати сила тяжіння, і Земля почне наближатися до Сонця.

Між зірками виникне тертя і в кінцевому підсумку Світило повністю поглине планету. Через 2 мільярди років головне джерело світла і тепла стане набагато яскравіше, але холодніше. Пізніше воно і зовсім перетвориться на червоного гіганта, а потім в білу карликову зірку. Цього моменту людство вже не застане, так як Земля опиниться всередині Сонця.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", над Росією зійшло відразу три сонця. Жителі Петербурга в Російській Федерації стали свідками одного з найбільш рідкісних оптичних явищ в небі – гало. Як пишуть місцеві ЗМІ, сонце виявилося обрамленим світловим кільцем. На кордонах цього кільця світилися два відображення. Таким чином, здавалося, що на небі три сонця.

Популярні новини зараз

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Показати ще