Дослідники космосу знайшли планету, на якій люди могли б жити до 150 000 років.

Назва планети EPIC 228813918 b. За раз міру вона майже така ж як і Земля. Однак ноходітся на відстані більше 310 світлових років від нас.

За словами вчених, EPIC - одна з найшвидших планет і навколо своєї зірки вона обертається за чотири з половиною години. Якби так крутилася Земля, то ми б святкували новий рік кілька разів на день і жили б по 150 000 років. Астрономи з Інституту планетарних досліджень (Німеччина) підрахували, що це дорівнювало б 80 земним рокам.

Завідувач відділу Головної астрономічної обсерваторії НАНУ Іван Крячко НАНУ, як вчені змогли виявити планету, яка знаходиться так далеко від нас.

Тут прийшов на допомогу метод транзитної фотометрії. Космічний телескоп фіксує, як по диску центральної зірки проходять тіні. Скільки тіней - стільки потенційних планет. Після цього вчені розраховують фізичні параметри планети: розмір, швидкість, віддаленість від зірки.

Популярні новини зараз
"Дуже поганий сценарій": на Заході попередили Україну про загрозу падіння трьох міст Нові правила мобілізації: хто з ухилянтів більше не сховається вдома Українцям виплатять щорічну допомогу: як отримати 3000 гривень Ухилянтів дістануть у власних домівках: що почали робити ТЦК
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що поверхню планети Земля вперше вдалося зафіксувати в об'єктиві звичайної любительської камери, яка зовсім не підготовлена ​​до зйомки в космічному просторі.