Завдяки Сонцю існує життя на Землі. Але крім очевидних причин впливу Сонця на наше життя, вчені постійно виявляють все нові і нові взаємозв'язки явищ, що відбуваються на Сонці, і того, що відбувається в житті кожної людини.

Провівши комплексний статистичний аналіз середньої тривалості життя декількох поколінь людей, група європейських вчених дійшла до сенсаційного висновку, що довжина життя людини безпосередньо залежить від активності Сонця. Про це повідомляє Sivtelegram.

Так, вчені пояснили, що Сонце виділяє велику кількість плазми в своїй найбільш активній фазі, що призводить до того, що сонячні вітри в більшій кількості "обдувають" нашу планету та інші планети сонячної системи.Через те, що на озоновий шар досить активний вплив надають сонячні вітру, впливаючи навіть на магнітне поле Землі, земна біосфера також відчуває вплив подібного посиленого випромінювання від Сонця.

Фахівці визначили, що середня тривалість життя людини на Землі скорочується на п'ять років в періоди перебування Сонця в найбільш активній фазі.

За словами експертів, на даний момент середня тривалість життя людей повинна збільшитись приблизно на п'ять років у зв'язку з тим, що Сонце знаходиться в періоді низької активності.

Дивіться: як впливає Сонце на людину

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", обсерваторія сонячної динаміки NASA представила кадри, на яких можна побачити активність магнітного поля Сонця.

На кадрах можна побачити безліч яскравих дуг силових ліній. Відомо, що дуги почали з'являтися 27-28 березня, після кількох днів відсутності сонячної активності.