Під час екскурсії в замок Уркхарт, який розташований на узбережжі легендарного озера Лох-Несс, туристи виявили невідоме створіння.

Про це пише vladtime.

Шкільний секретар з Канади під час подорожі з сім'єю по Шотландії стала свідком появи у водах озера Лох-Несса загадкового об'єкта, який пускав бульбашки під водою. За словами жінки, дивна істота то спускалася на глибину, то виринала на поверхню.

Спостерігаючи за об'єктом туристка згадала легенду про лох-несське чудовисько. Вона розповіла, що загадкова істота знаходилося не так далеко від берега: майже в 50 метрах від замку. Згідно з легендою, приблизно в цих місцях мешкає страшне чудовисько.

"Я вірила в Нессі до цього, тому сильно схвилювалася, коли помітила щось дивне у воді", - каже вона.

Популярні новини зараз

Як виглядає 73-річна Софія Ротару в день народження сьогодні та 50 років тому

Наречена Розенка Олена-Христина Лебідь показала забруднену дупу крупним планом

Важка хвороба дісталася доньки онкохворої Заворотнюк: "Симптоми дуже схожі"

Лорак виходить заміж? Співачка засвітила головний доказ майбутнього весілля

Показати ще

За словами туристки, її близькі з сумнівом ставляться до існування чудовиська, але нове спостереження може змусити інакше поглянути на цю ситуацію.

Нагадаємо, американська туристка стверджує, що зняла на відео Лох-несське чудовисько з нащадками істоти. Відео, зняте на озері Лох-Несс неподалік від замку Аркарт, яким поділилася Дакота Фрэндсен з Айдахо. Дівчина стверджує, що крім 12-метрового тварини, вона помітила ще кілька фігур поменше. Вона стверджує, що це ніщо інше як нащадки істоти.

"Його шкіра була сірого кольору, майже як у бегемота. Інші істоти, схожої форми теж з'явилися з води, але швидко зникли", — розповіла туристка.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", гігантського молюска виловили біля одного з островів провінції Таві-Таві на Филиппинах. Місцеві жителі сподіваються в майбутньому зловити його величезних "родичів". Про це повідомляє Rakyatku News.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в Австралії місцева жителька знайшла на березі морське чудовисько.