Відразу після першого ж природного катаклізму Кримський міст, який був побудований для з'єднання Краснодарського краю РФ з окупованим Кримом, чекає крах.

Про це розповів старший науковий співробітник Російської академії наук, Інституту водних проблем РАН Юрій Медовар.

"Геологічні умови в Керченській протоці такі, що там не можна нічого будувати. Є таке поняття, як будівельні норми і правила, які не можна порушувати. У цих БНІПах до 2017 року було зазначено, що будівництво арочних мостів у сейсмічних районах, до яких належить Крим, можна тільки на скельній основі. А тут напівтверді майкопські глини, які не тримають навантаження", - сказав він.

Медовар назвав рішення про будівництво Кримського моста суто політичним кроком.

Популярні новини зараз
Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Цей міст - я просто боюся, що все до першого катаклізму, а потім на ньому можна буде поставити хрест. Він — суто політичне рішення. Не економічне і не доцільне", - сказав учений, додавши, що в місці, де побудований Кримський міст "є все": від геотермальних проблем до лідоставів.

Нагадаємо, раніше журналіст американського видання Washington Examiner Том Роган опублікував статтю про те, що Україна просто повинна підірвати Кримський міст. На його думку, будівництво і відкриття є обурливим посяганням на авторитет України, як нації.

Звичайно, з точки зору Путіна, цей міст є усим. Він коштував уряду Росії банкрутства, але надає Путіну офіційне фізичне і психологічне привласнення території України, – зазначив Том Роган у своїй публікації.

Тому, додає автор, Україні слід застосувати власні повітряні сили для того, щоб, якщо вже не зруйнувати міст, то хоча б зробити його тимчасово непридатним для використання. У публікації йдеться, що, незважаючи на урочистість і помпезність відкриття Кримського моста, авіаудар по ньому стане вагомою відповіддю націоналістичним амбіціям Путіна.

Як повідомляв портал "Знай.uа" не встиг президент РФ Володимир Путін намилуватися своєю архітектурною "принадаю" між окупованим Кримом і материковою Росією, як її закрили на профілактику.