Британські експерти-уфологи заявили, що знайшли незаперечні докази присутності прибульців на Землі. Більш того, дослідники стверджують, що інопланетяни живуть серед людей вже 60 років. Про це нібито свідчить фрагмент НЛО, який досліджували вчені, - пише vlad time.

Стало відомо, що фрагмент Невпізнаного Літаючого Об'єкта був знайдений ще в 1957 році. Однак тоді фахівці порахували, що виявили шматок метеорита, що впав на Землю. А вже через 60 років уфологи перевірили інформацію і висловили припущення, що 14-кілограмовий осколок може бути частиною інопланетного корабля прибульців, які висадилися на Землю.

Автор дослідження Девід Кларк розповів про те, що літальний апарат гуманоїдів був створений з свинцю і міді. А на самому осколку вчені виявив таємничі знаки, які досі не вийшло впізнати.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що британські дослідники розкрили секретні матеріали про НЛО. Уфологи оприлюднили приховану інформацію про найбільш загадкові спостереження НЛО, що відбувалися в північній частині Англії в 1980-х роках.

Популярні новини зараз

Погода 22 вересня нагадає українцям про зиму: привіт, заморозки

Пенсіонерка втратила 17 років трудового стажу помилково: утримує чоловіка з інвалідністю на 0.25 ставки і ледве виживає

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Також ми писали, що експерти журналу Forbes вказали на кращі місця на Землі для стеження за НЛО, прибульцями і сніговою людиною.