Міжнародна група вчених з Британського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що всього одна деталь в позі робить жінку у декілька разів спокусливішою в очах чоловіка.

Автори проекту написали в періодичному виданні університету, як провели тести, запросивши декілька десятків чоловіків і жінок. Для дослідження фахівці приготували 3D-моделі і технологію для відстеження погляду, аби зрозуміти, яка деталь здається в партнері найпривабливішою. Дивно, але чоловіки найбільше затримували погляд на жінках, у яких яскраво виражений вигин спини та стегон.

Учасникам проекту показували 3D-моделі з трьох ракурсів: спереду, збоку, ззаду. Виявилося, що зміна в положенні спини у 100% випадків викликає додаткову увагу з боку представників сильної статі. Дослідники вважають, що це пов'язано з психологічним "гачком": вигин спини може говорити про те, що жінка готова до залицянь і флірту.

Ці п'ять жіночих якостей приваблюють чоловіків як магніт


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені з'ясували, як "полуничка" впливає на життя людини.

Популярні новини зараз

Відпочинок за кордоном у 2021 році: які вимоги до українців висунули Італія, Іспанія, Єгипет, Туреччина та інші країни

"Колишній" Наді Дорофєєвої Позитив зробив відверте зізнання після розлучення: "Не було півтора року"

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Показати ще