Команда вчених Мерілендського університету створила отримала 90 тисяч доларів за метод створення живої сітківки шляхом 3D-друку декількох шарів дорослих нейронів, які допоможуть вилікувати очей від безлічі захворювань. Цей метод 3D-друку може бути використаний для випробувань ліків, але що набагато важливіше, допомогти в лікуванні дегенерації жовтої плями, глаукоми, діабетичної ретинопатії та інших хвороб сітківки.

Крім отриманих конкурсних грошей, в проект планують інвестувати 1 млн доларів на дослідження сітківки, що допоможе командам вчених вийти на новий рівень, і можливо впровадити цей метод в лікарні.

Інвестори хочуть, щоб розробку відразу підхопили фармацевтичні компанії, а згодом запустили в масове виробництво. Необхідно, щоб кожна людина з вадами зору, в підсумку, зміг би скористатися цими науковими досягненнями.

Раніше опртал "Знай.uа" повідомив, що тепер кожен може стати поліглотом.

Популярні новини зараз
Загроза взяття в облогу Миколаєва: стало відомо про скупчення 25 тисяч російських військ Софія Ротару у 75-річний ювілей заявила про неважливість мови в Україні, тепер вона в місці сили: "Про кохання та мир" Зима вже близько: українців суворо попередили перед 7 серпня – вночі на вулицю ні ногою Потап "відповів" на запрошення співака Позитива повернутися в Україну: невже переконали репера
Показати ще