На фотографії зображена ділянка кратера Королева протяжністю близько сорока кілометрів.

Зонд TGO (Trace Gas Orbiter) місії ExoMars, який відправили досліджувати Марс у 2016 році, передав на Землю перші знімки поверхні Червоної планети. Зонд зробив ці фото прямо зі своєї робочої орбіти. Про це повідомляє Європейське космічне агентство (ESA).

Знімки були зроблені за допомогою інструменту CaSSIS, основна місія якого стартувала 28 квітня.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Показати ще

В наразі пернаті зонд знаходиться на робочій орбіті на висоті 400 км від поверхні Марса. Основним завданням зонда на цьому етапі є вивчення атмосфери планети і пошук у ній газів, які можуть вказувати на біологічну активність.

На представленому зображенні - ділянка кратера Королева протяжністю 40 км Кратер розташований в північній півкулі Марса. Світлі плями на знімку - це відкладення льоду. Зображення змонтували з трьох знімків, виконаних в різних кольорах, які були отримані 15 квітня.

Історія дослідження Марса - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" британські вчені встановили, що коні запам'ятовують емоції своїх господарів. Вони запоинают вираз обличчя людини, і змінюють свою поведінку при наступній зустрічі з ним. Чим позитивніше було настрій у господаря, тим радісніше його зустрічає кінь в наступний раз.

Що отримати ці важливі наукові дані, вчені демонстрували коням портрети людей в різних емоційних станах. Коні, які бачили портрет агресивної людини, вели себе згодом стурбовано.