Міжнародна група вчених із Техаського університету Остіна провела глобальне дослідження довжиною в 20 років, щоб з'ясувати, чи дійсно алкоголь так шкодить організму.

З'ясувалося, що невеликі дози алкоголю лише продовжують людське існування. Аби переконатися в цьому, вчені проводили соціальне дослідження, взяти участь в якому запросили 1800 осіб у віковій категорії 55-65 років. Детально про дослідження йдеться в статті Clinical and Experimental Research.


Випробовувані розділилися на три групи: абсолютно непитущі, що вживають алкоголь у малих дозах і люди, які страждають на алкоголізм. Результати здивували всіх: перша група, яка відмовилася від алкоголю, живе на 69% менше за інших і зазвичай недотягує до 65 років. Третя група може похвалитися показником в 60%, а друга - всього 41%.

Дослідники впевнені, що повна і різка відмова від алкоголю шкодить здоров'ю більше, ніж залежність від зеленого змія.


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені винайшли по-справжньому харчову плівку.

Популярні новини зараз
ПриватБанк спростив популярну послугу: що відомо Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще