Роботи Леонардо Да Вінчі завжди були овіяні численними легендами та міфами. Деякі з них намагалися знайти десятиліттями науковці всього світу. Нещодавно зразки одного із таких раритетних видань розмістила на своєму офіційному ресурсі британська бібліотека.

Співробітники вирішили поділитися з усіма цінителями історії працею "Кодекс Арундела", який доступний із супроводжуючими коментарями, а також аудіо файлами.

Сам рукопис – власність графа Arundel, а за розміром він близько 21х15 сантиметрів та містить у собі 119 аркушів. Частково папір був пошкоджений, але важливі елементи зберегти вдалося.

"Це збірка без порядку, що складається з безлічі сторінок, які я вже скопіював, сподіваючись потім покласти їх в належному місці, відповідно до того, до чого вони належать", - описував цю роботу сам Да Вінчі.

В "Кодексі Арундела" можна знайти результати цінних досліджень в сфері математики, механіки, оптики, деякі записи на архітектурну тематику, зокрема – проект королівської резиденції Франциска I у Франції.

Популярні новини зараз

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Арсен Мірзоян у камуфляжі і Тоня Матвієнко в піжамі: зіркове подружжя розбурхало мережу

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", фахівці створили літальний апарат за кресленням Да Вінчі.