Німецьке товариство ендокринології попередило про небезпеку регулярного застосування ібупрофену для чоловічого здоров'я. Представник Товариства Хельмут Шатц послався на останні дані дослідження.

Про це пише Хроніка.інфо.

В рамках експерименту чоловіки з групи загальною кількістю 31 у віці від 18 до 35 років брали ібупрофен двічі в день в дозі 600 мг протягом 6 тижнів. Половина учасників отримувала плацебо.

В результаті експерименту у брали ібупрофен чоловіків розвинулося стан компенсованого гипогонадизма, який зазвичай зустрічається у літніх чоловіків і пов'язаний з фізіологічними порушеннями. При цьому препарат блокує вироблення тестостерону, а у відповідь на це гіпофіз виділяє більше лютенизирующего гормону (через 2 тижні збільшився на 23%, а через 44 дня - на 33%).

Компенсація привела до стабілізації рівня тестостерону в крові. У другому експерименті досліджувалися клітини яєчок від біопсії пацієнтів з раком простати. І в цьому випадку через ібупрофену виділення тестостерону знизилося на 40%.

Популярні новини зараз
"Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Злочинці підпільно виробляли небезпечні ліки.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що підступний вірус вдарив з новою силою.