У найближчі години Землю накриє сильна магнітна буря.

Як повідомляє портал Gogetnews, "присутність" явища помітили в четвер, 17 серпня. Воно було відносно невеликим, а ось незабаром люди відчують на собі потужніший вплив.

Відомо, що буря виникла через сильний потік сонячного вітру, що поширюється від коронарної дірки Світила та рухається до Землі зі значною швидкістю.

За словами фахівців, у такі дні різко зростає кількість інсультів. Медики рекомендують у найближчі години знизити фізичну активність, а також уникати стресових ситуацій.

Популярні новини зараз
Українських біженців повертають на батьківщину: кому доведеться приїхати додому Відмінити військову підготовку для студентів: експертка запевнила, що виші не готові Енергетичний колапс: експерт закликав готуватися, щоб пережити зиму Вчителів змушують платити свої гроші: освітяни обурилися поборами
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про п'ять досить простих способів пережити магнітну бурю.