Уявіть собі, що ви виходите на вулицю вночі і бачите перед собою стовпи світла, що б'ють звідкись з неба. Само собою, перша думка буде — НЛО! Приблизно так і подумали жителі канадського міста Онтаріо, але все виявилося набагато простіше.

Вчені пояснюють поява світлових стовпів температурою повітря. Коли у високих шарах атмосфери скупчується багато льоду, ми цього не бачимо.

Але коли температура стає екстремально низькою, ці льодяні кристали опускаються нижче. У світлі вуличних ліхтарів і автомобільних фар вони стають видні — світлове уявлення просто вражає уяву.

Поява цих стовпів на південь від полярних регіонів настільки рідко, що не звикли до такого видовища люди і справді впадають у справжню паніку. А ось в районі Ніагарського водоспаду такі стовпи з'являються досить часто і тут ніхто їх за НЛО вже не приймає.

Популярні новини зараз

Нардепи знову спробують скасувати "літній" час заради Європи: повернуться після переходу на "зимовий"

Прощавайте, пакети для пакетів: Україна відмовилася від пластикових кульочків - озвучено розміри штрафів

Ляльку з "Гри в кальмара" поставили стежити за порушеннями в реальному житті: на "червоний" тепер не пройдеш

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Показати ще

Раніше повідомлялося, що Британські експерти-уфологи заявили, що знайшли незаперечні докази присутності прибульців на Землі. Більш того, дослідники стверджують, що інопланетяни живуть серед людей вже 60 років. Про це нібито свідчить фрагмент НЛО, який досліджували вчені.

Стало відомо, що фрагмент Невпізнаного Літаючого Об'єкта був знайдений ще в 1957 році. Однак тоді фахівці порахували, що виявили шматок метеорита, що впав на Землю. При тому, через 60 років, уфологи перевірили інформацію і висловили припущення, що 14-кілограмовий осколок може бути частиною інопланетного корабля прибульців, які висадилися на Землю.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що світ попередили про аномальну небезпеки.