Піддатися негативним думкам дуже легко, а ось зняти «темні окуляри» - не дуже просто. Але якщо знати кілька простих прийомів, від негативу в житті вийде позбутися.

Гра з часом

Простий спосіб перемогти негативні думки - виділяти їм лише по 10 хвилин в день. Замість того щоб присвячувати весь день песимістичним роздумів, тепер «думати про погане» можна буде тільки в строго певні години. Так протягом нетривалих тренувань ви навчитеся контролювати свої думки і почуття.

Кращий друг

Часто ми ставимося до себе як до злому ворогові: лаємо за найменші промахи, постійно звинувачуємо і обсмикую. Є три простих кроки, які допоможуть припинити це самокатування.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик розповіла, що витворяє з подарунком Насті Каменських: "Наш повноцінний член"

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Показати ще

Не стримуйтеся

Якщо вам хочеться плакати, кричати, бити посуд або ненавидіти себе - будь ласка. Три хвилини, і все пройде. Зате потім цілий день ви будете почувати себе абсолютно новою людиною.

Відстежуйте

Необхідно зрозуміти, що саме викликає у вас негативні думки і коли це відбувається: на роботі, вдома, по дорозі в магазин. Такий підхід допоможе зрозуміти, чому дана ситуація викликає у вас подібні почуття і як можна з цим боротися.

Листок і ручка

Записуйте все, що хвилює вас в даний момент. Детально пояснюйте, чому та чи інша подія викликає у вас такі почуття. Слова на аркуші паперу краще допоможуть розібратися в проблемі - так створюється ілюзія відчутності.

Сила кохання

Замість того щоб боротися з негативними думками, постарайтеся перемогти їх за допомогою ще більш сильного почуття - кохання. Проводьте більше часу з тими, кого ви дійсно любите: сім'єю, собакою, старими друзями. Потрібно лише озирнутися на всі боки і зрозуміти, що причин любити в нашому житті набагато більше, ніж здається.

Ні телевізору!

Вчені утверждаютConsuming Negative News Can Make You Less Effective at Work. , Що перегляд трихвилинний ранкових випусків новин по телевізору неминуче призводить до появи негативних думок протягом усього дня. А ось позитивний настрій, навпаки, допоможе провести день найбільш приємно і продуктивно.

Урочисто присягаю ...

Починайте день з обіцянок самому собі: «сьогодні я зроблю роботу, яку не закінчив на вихідних», «сьогодні я відкритий позитивним думкам і емоціям», «цей день складеться для мене успішно». Завжди шукайте щось хороше в будь-якій ситуації, згадуйте про свої досягнення, про найщасливіші моменти в житті. Не бійтеся думати про майбутнє: можливе підвищення на роботі, поїздці на море.

Скажіть спасибі

Психологи впевнені, що почуття подяки - справжній ключ до щастя. Життя не стає простіше, але ми можемо стати сильніше - варто лише звертати більше уваги на приємні дрібниці.

Про спорт, ти світ!

Фізичні навантаження є основною складовою в боротьбі з негативними думками. Йога, пробіжки, медитація, піші прогулянки - заняття спортом допоможуть позбутися від переживань і почуття тривоги. Головне - ходити на тренування регулярно, хоча б раз на тиждень.

Дивіться: Боротьба з негативом

Раніше портал "Знай.ua" писав про простому способі, який покращує пам'ять.