Міжнародна група вчених з Каліфорнійського університету провела серію досліджень, в результаті який дійшла висновку, що серцево-судинні захворювання і розвиток онкології - це ще не все, на що здатен тютюн.У соціальному експерименті брали участь дві групи добровольців, одна з яких складалася з курців, друга група ніколи не торкалася цигарок. Фахівці помітили, що ті, хто страждає від згубної звички, на 200% чутливіші за інших учасників дослідження, а їхній рівень психологічного стресу був вищий на 176%. Детальніше про хід експерименту вчені написали в періодичному виданні університету.

Так, експеримент показав, що курці з часом можуть піддаватися різним психологічним розладам: наприклад, людина страждає від невпевненості в собі більше, ніж її приятель, що не палить. Цигарки сприяють послабленню психологічної стійкості і здатності адекватно реагувати на зовнішні подразники.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені назвали сім головних збудників онкології.

Популярні новини зараз
Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Терорист Стрєлков-Гіркін розповів, що ФСБ хотіло поставити Добкіна на чолі "ХНР" за місяць до війни У МОН "загубили" Крим і вигадали нові держави: "Що то за країни такі Турція і Словакія?" Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука"
Показати ще