Відомий уфолог знайшов Атлантиду на Місяці в кратері Райнер. Фотографії розміщені на офіційному сайті уфологів. Повідомляє, VladTime.

Скотт Уорінг навів неспростовні докази існування міста на природному супутнику Землі. Для цього уфолог розмістив знімок кратера, що нагадує Атлантиду. В центрі знаходиться куля, що світиться, в якому є рухаються чорні тунелі. За підрахунками, розмір тунелів становить не менше 2 кілометрів. Крім того, вчений нагадав про історію Атлантиди. По центру міфічного острова-держави розташований величезний діамант, що дає енергію для всіх жителів Атлантиди. Скотт Уорінг вважає, що Атлантида ніколи не опинялася під водою, а здійснила переліт на іншу планету.

Нагадаємо, дивовижні кадри часткового місячного затемнення з'явилися на youtube-каналі Мартіна Микуаса 8 серпня 2017 року.

Жителю Словаччини вдалося виявити на кромці яскраво-помаранчевої Місяця кілька гострих пірамід, які на очах змінювали свої обриси. Цілком можливо, що це всього лише ефект об'ємного спотворення, однак автор ролика вважає, що це не так. На його думку, на Місяці "щось є".

Протягом останніх десятиліть накопичилося чимало фактів про дивні явища на Місяці - вогні, тумани, таємничі об'єкти. Проте компетентні фахівці продовжують наполегливо переконувати людей, що Місяць – мертва.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", фахівці, що займаються дослідженням фотознімків одного з природних супутників Сатурна - Діони, виявили на його поверхні дуже дивний об'єкт. На питання про те, що це таке, точно відповісти експерти не можуть, але роблять все, щоб розкрити таємницю.

Те, що потрапило в кадр об'єктива, нагадує птаха, має величезний дзьоб. Крім того, чітко проглядаються лапи з розчепіреними пальцями.

Багато користувачів Мережі погодилися з тим, що виявлений об'єкт дивно схожий на величезну пернату істоту, і ймовірно, нею і є.