Новорічна ніч у Великобританії запам'яталася не лише салютами. Більш ніж 400 людям вдалося зняти яскравий зелений спалах, що розрізав нічний небосхил. Уфологи вже поспішили заявити про інопланетне вторгнення, проте астрономи розвіяли такі ілюзії. Вся справа в тому, що Земля наближається до піку метеоритних дощів, які називаються Квадрантидами. Як повідомляють російські ЗМІ, метеор повністю згорів до зіткнення з Землею.

Згідно з даними Міжнародної організації зі спостереження за метеорами, об'єкт, що освітив нічне британське небо, був метеором. Понад 400 осіб задокументували подію для організації, багато-хто поділився відеозйомкою з камер і автомобільних відеореєстраторів. Ще більше спостерігачів за небом розмістили знімки і відео в "Фейсбуці", "Інстаграмі" і "Твіттері". Метеор виглядав як дивно яскрава і зелена смужка, яка пронеслася через небо, розбившись на дві дрібні частини, а потім згорівши повністю перед тим, як досягти Землі.

Гігантський метеор з'явився в перші дні Квадрантид, активного метеорного потоку, що проходить зараз. Астрономи очікують, що квадрантиди, досягнуть піку 3 січня, але йтитимуть з 22 грудня до 17 січня. Метеорний потік квадрантиди, буде особливо складно побачити в цьому році, так як його кульмінація майже збігатиметься з найяскравішою суперлуной 2018 року, яка може затьмарити видовище. Зоряний дощ відомий своїми короткими, але інтенсивними піками. Вперше квадрантиди, задокументували в Італії в 1825 році. Феномен був названий на честь сузір'я Стінний Квадрант, яка зараз вважається вимерлим.

Популярні новини зараз
Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв правила поводження з піротехнікою