9-річна дитина з ПАР змогла вилікуватись від вірусу ВІЛ.

Дитина народилася з вірусом ВІЛ у 2007 році і залишається здоровою вже протягом 9 років без подальшого прийому препаратів, повідомляє "The Guardian".

Повідомляється, що у 2007 році вчені відібрали групу дітей, які народились ВІЛ-інфіковані і призначили їм два курси лікування антиретровірусними препаратами, що тривали від 40 до 96 тижнів. Дитина, що вилікувалась була в цій групі дітей, і вона пройшла один з найкоротших курсів.

За словами вчених, цей випадок дає надію багатьом дітям, які народилися з ВІЛ. Тепер лікарі зможуть уберегти багатьох дітей від довічного прийому потужних ліків протягом усього життя.

"Цей новий випадок посилює нашу надію на те, що короткочасна терапія в дитинстві позбавляє від довготривалої імунної активації, зазвичай пов'язаної з ВІЛ", - зазначає Ентоні З Фаучі, директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань у США. Він додає, що необхідні додаткові дослідження, щоб зрозуміти, як викликати довгострокову ремісію у ВІЛ-інфікованих дітей.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

"Укрпошта" потрапила в скандал з мертвими бджолами: мільйони тіл у пакеті

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", міс Південна Африка опинилася в центрі скандалу в соціальних мережах. 22-річну Демі-Лі Нел-Пітерс розкритикували за те, що вона роздавала їжу ВІЛ-інфікованим сиротам у рукавичках.