У Твері померла мати відомого російського співака Михайла Круга Зоя Воробйова.

Про це розповіла сестра музиканта Ольга Медведєва.

"7 січня у мами стався інфаркт. Два дні вона була в лікарні. 8 січня ввечері ми були у неї, нічого не віщувало. Але 9 січня о 9 ранку її не стало. Серце зупинялось три рази. Втретє його запустити не вдалося", - повідомила Медведєва.

У Фонді творчості та спадщини Михайла Круга в соціальній мережі "ВКонтакте" також підтвердили цю інформацію.

"Сьогодні зранку не стало мами Михайла Круга, Зої Петрівни. Їй був 81 рік. Висловлюємо свої найглибші співчуття рідним і близьким", - сказано в заяві.

Популярні новини зараз
Українських біженців повертають на батьківщину: кому доведеться приїхати додому Енергетичний колапс: експерт закликав готуватися, щоб пережити зиму Польща штрафуватиме українців за дітей Вчителів змушують платити свої гроші: освітяни обурилися поборами
Показати ще

Жінку поховають на Дмитрово-Черкаському цвинтарі в Твері, поруч із сином. Михайла Круга вбили в ніч із 30 червня на 1 липня 2002 року.

Померла мати Михайла Круга.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що названі знаменитості, які помруть у цьому році.