Шоумен Рустам Солнцев розповідає про те, що трапилося - смерті російської моделі і телеведучої Ольги Бузової - з тремтінням у голосі.

Про це повідомляють РосЗМІ.

"До мене підійшла Ксенія Бородіна, з якою ми разом були на проекті "Дім-2", і сказала, що сьогодні вночі уві сні померла Оля Бузова. Здригнувся, закричав від жаху і... прокинувся! Слава Богу, це був лише страшний, жахливий сон. Присниться ж така безглуздість! Але я справді перелякався. Тут же увійшов в Instagram, побачив свіжу красиву фотографію Оленьки, яку вона виклала годину назад. І тільки потім заспокоївся", - розповів він.

За його словами, за час перебування на реаліті-шоу вони дуже зблизилися з Бузовою.

"Тому логічно, що Оля мені іноді сниться. Але подібний кошмар я бачив вперше. Радує лише те, що, як каже сонник, якщо когось бачиш уві сні померлим, то ця людина неодмінно буде жити довго і щасливо. А Оля дуже гідна!", - додав чоловік.

Популярні новини зараз

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Софія Ротару переживає велику втрату, найближчу вже не повернути: "Світла пам'ять"

Робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

Психологи кажуть, що кошмари найчастіше сняться людям емоційним, їх насичене життя немов би продовжується і в сні. І страшні сни – це свого роду компенсація за прожитий яскравий день. Причому сняться, як правило, люди, які найбільш близькі і симпатичні. І сон Солнцева про Бузову – найкраще тому підтвердження.

Нагадаємо, російський естрадний співак Філіп Кіркоров, який отримав у Кремлівському палаці почесний орден, виклав загальний знімок зі скандальною українською співачкою Світланою Лободою.

Крім того, програму вечірки Playboy в честь нагородження "Дівчата 2017 року" вела скандальна російська телеведуча та співачка Ольга Бузова.

Дивіться сюжет про модель

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Бузова кинула все заради Лепса.