Відома естрадна співачка Наташа Корольова і її чоловік Сергій Глушко, більш відомий як Тарзан, 21 серпня відсвяткували річницю. Виявляється, пара живе в щасливому шлюбі цілих 15 років. Так, знаменитість виклала зворушливе відео з фотоколажем під пісню Діми Білана і похвалилася Кришталевим весіллям.

"Обручальное кольцо, Не простое украшение. Двух сердец одно решенье. Обручальное кольцо!!! 15 лет -говорят Хрустальная свадьба !!! Спасибо @dasher_tsiurko@marinellanarinskaya за красивое поздравление!!! А песня Димы @bilanofficial очень нежно подходит под наш праздник!!!", - подилась емоціями Корольова. Фолловери ж почали вітати сім'ю: "Наталя вітаю!!!! Довгих і щасливих років Вам з Сергієм!!!!", "Яка гарна пара! Милуюся вами! Вітаю і бажаю ще довго радувати нас своєю любов'ю!", "Вітаю! В очах вашого чоловіка тільки кохання до вас.Навіть із закритими очима видно.Щастя вам і довгих років життя разом.", "Сама красива і сексуальна пара ! Будьте завжди разом і щасливі !".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Наташа Корольова і Тарзан взяли з собою на презентацію нового шоу телеканалу ТВ-3 "Все, кроме обычного" 16-річного сина Архипа. Вся увага журналістів і прихильників була прикута не до зіркової пари, а до юнака. Також Корольова викликала подив користувачів мережі своєю участю в зйомках кліпу російського співака Діми Білана, сюжет якого імітує сіре весілля 90-х.