Всесвітньо відома модель Мей Маск відсвяткувала 70-річчя. Мама винахідника-мільярдера Ілона Маска у свій ювілей вбралася у біле, зробивши бездоганну макіяж і зачіску. Свято для неї влаштували діти - Ілон, його брат Кімбел та сестра Тоска. Також у жінки є 10 онуків.

"Окрім аспекту здоров'я мене не турбує старіння. Гадаю, люди вже почали цінувати жінок усіх вікових категорій", - зізналася Маск у інтерв'ю The Telegraph. Вона також зазнасила, но не хоче виглядати молодше.
Мей жартує, що "була відома раніше за Ілона", і її діти росли і дивилися на неї на постерах. Тепер вони помінялися місцями, і вже вона стала "мамою Ілона Маска".
"Тепер, коли хтось каже "це Ілонова мама", люди не вірять очам. Бо, так, у Ілона є мама!", - посміялася жінка. Зі слів Маск, у неї "двоє надзвичайних дітей і один геній"

"Знай.ua" також розповідав, що красі 69-річної мами Ілона Маска можна тільки позаздрити. Але чи природна її краса, чи це спритність рук пластичних хірургів? Відомий пластичний хірург Андрій Якобчук розповів, що думає про зовнішній вигляд Мей Маск

"Безумовно, жінка, яка багато років працює дієтологом, звикла стежити не тільки за своїм тілом, а й за обличчям. З великою часткою ймовірності можна сказати, що в догляді за шкірою обличчя регулярно проводяться косметологічні пілінги. Про це свідчить невелика кількість дрібних зморшок на поверхні шкіри обличчя. Що свідчить так само на користь активного використання ботулотоксинів, які, як відомо, є найефективнішим засобом боротьби зі зморшками", - говорить хірург. Судячи з усього, не всі фанатично прагнуть позбутися естетичних вад, для багатьох жінок повнота життя важить набагато більше. Можливо, саме у таких жінок народжуються діти-генії.