Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість поїхала на відпочинок на Крит у Греції, виставивши фото з купальнику. Здається, вагітна знаменитість намагається приховати свою вагітність, яку видно навіть в широкому одязі. Однак фоловерів їй так і не вдалося обдурити.

"Мені здавалося , люди народжені біля моря, ніколи не зможуть жити в галасливій столиці. Хоча... коли я довго затримуюся в місті-курорті ,мені не вистачає вічно несплячого мегаполісу! Але за пару днів відпочинку на острові Крит, у @aldemar_royal_mare , я зрозуміла , що мені зовсім не хочеться їхати) Якщо надумаєте відправитися в райський куточок , він є в Греції: красиві довгі пляжі, смачна їжа і щасливі люди) Ви більше любите мегаполіс або «своє улюблене село»?", - поцікавилася у шанувальників Тодоренко. Фанати ж взялися коментувати побачене: "Ну так і шо рєбят?! Вагітна або фотка стара?!", "Животик прикриває", "Да ладно,видно вже", "На місці животик.просто вибрано правильний ракус", "Мужик на задньому фоні вбив))", "Як їй вдалося приховати живіт?", "Дуже красива, тебе це положення робить ще кращою".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко, приховавши животик і показавши соковите авокадо, розповіла про поради, які їй давала мама. Виявляється, щоб знайти чоловіка, потрібно ходити при повному марафеті. Також знаменитість показала нове фото в Instagram. Виявляється, величезний живіт артистки вже не так просто приховати. А зовсім нещодавно, 25 липня бойфренд Регіни Влад Топалов зробив їй пропозицію руки і серця.