Популярний український артист Антон Мухарський покинув межі України та оселився в одній із країн Європи. За його словами, на такий крок він наважився через взаємини з його другою дружиною Сніжаною Єгоровою.

На переконання юристки Катерини Власюк, яка представляє інтереси Єгорової, артист Мухарський говорить неправду щодо того, що його колишня дружина вимагає від нього виплачувати аліменти на трьох неповнолітніх дітей у розмірі, еквівалентному трьом тисячам доларів США.

"Наразі сума на трьох дітей – це вісім тисяч помножено на три. Мова про три тисячі доларів не йдеться, не йшлася та не буде вестися. Тому що в нас стягують аліменти в гривневому еквіваленті", – підкреслює адвокат.

Крім того, правозахисниця спростувала інформацію, що Єгорова забороняє Мухарському зустрічатися з дітьми.

Популярні новини зараз

Рада замовила на 4 млн м'ясних делікатесів, тонни овочів і "сканування" обличь

Середня зарплата 22 тис, плюс 300 грн до пенсії й розмитнення авто через "Дію": Денис Шмигаль розповів, що прийняв Кабмін

Від фуксії до вересневого неба: не пропустіть головні тренди осені-2021

Як обрати телевізор?

Показати ще

"Декілька разів на тиждень він має забирати дітей, завозити їх до школи, возити їх у гуртки додаткові, на яких займаються діти. Батько цього не здійснював і не робив. Двері будинку моєї довірительки не закривалися перед ним", – зауважила вона.

Юристка також стверджує, що позов шоумена до суду не розглядається уже чотири роки, а причина – зволікання самого Мухарського щодо наданням необхідних документів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Мухарський оселився у Європі.