Відомий український актор, шоумен Антін Мухарський назвав Україну одвічним прикордонням і територією "абсолютного неспокою". За його словами, в Україні завжди будуть коливання, бійки, боротьба. І тому так, як живуть люди в західних країнах, ми ніколи не будемо жити.

Про це шоумен розповів в інтерв'ю "Знай.ua".

На питання журналістки, кого з депутатів у Верховній Раді він вважає пасіонаріями, Мухарський назвав Парасюка, Юрія Березу і Тетяну Чорновіл.

"Пасіонарії мають бути тим каталізатором суспільного діалогу. Вони концентровано відображають радикальні настрої, які склалися в суспільстві. І нехай краще Парасюк б'ється в стінах Верховної Ради, ніж його адепти будуть битись на вулицях українських міст", - вважає актор.

За словами Мухарського, Україна розташована на території " абсолютного неспокою" – між степовим монголо-татарським "царством" Росії і "європейською атлантикою". Через те, що ми живемо в такій " тектонічній зоні", ми ніколи не будемо жити, як живуть люди в західній Європі

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

"У нас такий час і зрештою така країна. Ми одвічне прикордоння. Тут сходяться два океани буття: азійський степ і європейський атлантик, тобто – і вода, океан, сходяться от тут от. Тому і тризуб у нас герб – це морський символ. Ми є державою, яка входить в атлантичний союз. А Росія – це типове степове, кочове, монголо-татарське царство. І якщо брати соціо-філософські контексти, то ми знаходимось на межі і тому у нас територія абсолютного неспокою.

Тому бійки будуть продовжуватись, лінія кордону українського буде зміщуватись. От бачите, Дніпро, це як така основна артерія. Після 20-21 років, після громадянськоъ війни і розділення України вона (лінія кордону –ред.) пролягала по Збручу, зараз вона пролягає по Сіверському Донцю. От це якраз ареал існування України. Центровий такий. Дніпро – центр, Збруч на заході, Сіверський Донець на сході. І от тут постійно буде коливання. Ми живемо в тектонічній зоні.

І коли питають, коли ми будемо жити як в Нідерландах, Швеції або Фінляндії, я відразу кажу – ніколи", - вважає Мухарський.

На думку актора, в Україні живуть сильні люди:

"У нас виживають найсильніші. Тут територія вічного бою. Якщо ви наділені тими пасіонарними якостями і готові битися, і відчуваєте цю козацьку наснагу – взяти шаблю і в гуляй-поле, то вам тут, в Україні", - зазначив Мухарський.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Антін Мухарський назвав політику деградативною системою, яка "дебілізує людей."