Практично по всій території анексованого Росією півострова віднедавна розвішені плакати із зображенням заслуженої артистки України. Як виявилося, Тетяна Барткова не тільки тривалий час мешкає у Криму, а й підтримує окупантів.

Докази тому можна помітити в тексті її так званих гімнів, на зразок "Оди Севастополю":

"Це Місто Росії, наше місто-герой Севастополь. Все в тобі відродилося, і кожен знайшов свій причал ", - звучить у рядках.

Популярні новини зараз

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Судячи з афіш, найближчий виступ співачки запланований на 10 листопада. І сама вона в цьому, вочевидь, ніякого криміналу не вбачає. Артистка впевнена у "духовності" своєї композиції:

Дивіться: Ода Севастополю

"Чесно скажу, перший час спокійно пісню виконувати не могла - текли сльози. Севастополь, як і весь Крим, багатонаціональний. Ми всі разом виграли Велику Вітчизняну війну, обидва мої діди воювали. І сьогодні ми за мир і дружбу, за наш єдиний народ", - заявляла публічно Барткова.

Відомо, що звання заслуженої артистки України їй призначили в грудні 2007 року, але до цього співачка отримала ще шість нагород, зокрема почесний знак "За самовіддану працю у Збройних Силах України", медаль "Будівничий України" та інші.

Дивіться: виступ Тетяни Барткової

Як повідомляв портал "Знай.ua", скандальна співачка неоднозначно висловилася про Україну та Росію.