Напружена ситуація між Україною та Росією вже давно розділила на два табори не тільки політиків, а й артистів. Деякі засуджують тих, хто досі розважає північних сусідів концертами, інші – навпаки, дотримуються більш лояльної позиції.

Наприклад, лідер гурту "Бумбоксу" Андрій Хливнюк запевнив: звинувачувати "гастролерів" не збирається. Тільки у тому випадку, якщо вони переступили норми чинного законодавства:

"Я підкреслюю - якщо ти не порушив закон, то ти не злочинець. Ніякий закон не забороняє гастрольну діяльність в Росії. Люди, які це роблять, не порушують закон. Далі вже починається людське, включаються інші штуки", - додав співак.

Музикант вважає, що йти шляхом так званого дисидентства – складно, подекуди це згубно впливає на кількість глядачів. Тому у будь-якому випадку вибір не повинен бути примусовим:

Популярні новини зараз

"Колишній" Наді Дорофєєвої Позитив зробив відверте зізнання після розлучення: "Не було півтора року"

Оля Цибульська показала, як пробилася в шоу-бізнес "через ліжко"

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

"…хтось боїться. Для когось успіх, якого вони досягали роками титанічною працею, дуже важливий, вони не готові його втратити. Чи можемо ми їх звинувачувати? Ні ", - підсумував фронтмен "Бумбоксу".

Дивіться: інтерв'ю з Андрієм Хливнюком

Як повідомляв портал "Знай.ua", Хливнюк нарешті перестав приховувати особисте життя.