Популярні актори Кіт Харінгтон і Роуз Леслі, які відомі по серіалу "Гра престолів" повідомили, що їх довгоочікуване весілля відбудеться 23 червня. Про це пише Harper's Bazaar. Актори, які познайомилися на знімальному майданчику улюбленого багатьма серіалу, перенесли своє справжнє кохання на екрані в реальне життя.

І поки ми не відійшли від розкішного весілля Меган Маркл і принца Гаррі, Кіт Харінгтон і Роуз Леслі будуть дивувати ще одним неймовірним одруженням. До весілля Кіта і Роуз залишається менше місяця, однак вже є деякі подробиці підготовки.
У недавньому інтерв'ю Роуз стверджувала, що їм дуже складно готуватися до церемонії: у пари дуже щільний графік зйомок і проектів. Незважаючи на це, закохані вже розіслали запрошення та визначилися з місцем проведення. Весілля Кіта Харінгтона і Роуз Леслі відбудеться у фамільному замку нареченої в Західному Гаріоху, Шотландія. Судячи по локації, заручини будуть дуже романтичними.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що шанувальники "Гри престолів" з нетерпінням чекають урочистого моменту - весілля Кіта Харінгтона і Роуз Леслі, які навіть зробили запрошення в стилі серіалу.

Так, за чутками, запрошення були прикрашені колекційними марками із серії в честь "Ігри престолів" із зображенням Джона Сноу. Спостерігати за церемонією одруження будуть 200 гостей.